آموزش کسب و کار اینترنتی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی

ثبت نام کنید

درباره ما

سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی ؛

  • وب سایت کاوک نت توسط مهندس حسن عباس پور راه اندازی شده و مدیریت می شود. همه مقالات و آموزش های ارائه شده در این سایت کاملاً اختصاصی و منحصر به فرد بوده و حاصل تجربه چندین ساله اعضای گروه کاوک نت می باشد.

 

چرا وبسایت کاوک نت ایجاد شد؟

  • راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق و پولساز رویای بسیاری از افراد در دنیای امروز می باشد. بسیاری از علاقه مندان به دلیل ابهامات زیادی که در این خصوص دارند هیچگاه پا در این عرصه نمی گذارند و خود را از این فرصت بسیار بزرگ و مسیر پر درآمد بی نصیب می گذارند.
  • خیل کثیری از علاقمندان نیز در این میان وجود دارند که به دلیل اطلاعات ناقص و اشتباهات مکرر قدم به بیراهه می گذارند و بدون هیچگونه کسب درآمدی کار را در نیمه های راه رها می کنند. برخی از افراد نیز در این میان فریب افراد سودجو را می خورند و با صرف مبالغی گزاف بدون هیچگونه نتیجه ای نا امیدانه برای همیشه از دنیای کسب و کار اینترنتی خداحافظی می کنند.
  • تمامی این موارد ما را بر آن داشت تا با ارائه مقالات و آموزش های تخصصی، واقع بینانه و بدون اهداف سودجویانه مسیر علاقمندان به عرصه کسب و کارهای آنلاین را هموار نماییم.
  • حساسیت گروه کاوک نت برای تولید محتوای آموزشی بقدری بالاست که یک مقاله ی رایگان بعضاً تا ۱۰ بار ویرایش و رفع نقص شده و نهایتاً در سایت منتشر می شود.

 

منبع درآمد کاوک نت

  • حسن عباس پور دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشکده فنی دانشگاه تهران می باشد و منبع کسب درآمد ایشان از فعالیت های اجرایی و مدیریتی در حوزه مهندسی عمران می باشد. صادقانه باید بگوییم که بدلیل عدم مشکل مالی، تا به امروز هیچگونه برنامه ریزی برای کسب درآمد از وب سایت کاوک نت نداشته ایم. اما برنامه ریزی ما برای آینده، تولید و فروش آموزش های ویدئویی تخصصی در حوزه کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی خواهد بود.